SYM Portfolio | Cesta k finanční pohodě

SYM Portfolio | Záruka pokory k Vašim financím

Složte si investiční portfolio na míru!

nyní za 24 990 Kč

evrerf
Sym Holding kolac graf

Dlouhodobost a diverzifikace

Co přesně získáte ?

Sestavíme vám portfolio na základě našich historických zkušeností a ověřených strategií. Doporučíme vám ověřené obchodní partnery, se kterými se do investování můžete pustit. Následně vás s nimi v případě zájmu propojíme a pomůžeme vám s uvedením investiční strategie do praxe. Pokud se rozhodnete investiční strategii realizovat u nás v SYM, samozřejmě můžete! V rámci naší služby budeme portfolio pravidelně kontrolovat a přizpůsobovat aktuálnímu dění na trzích.

Proč si nechat udělat portfolio od nás?

Rozložení aktiv

Naše portfolio je kontrolováno každý den. Velkou přidanou hodnotou je pohotovost reakce na události na trhu našeho Portfolio Managera. Pokud vidí nějaké riziko, nebo naopak příležitost na trzích může okamžitě zasáhnout a tím ochránit klientům jejich kapitál nebo zvýšit ziskovost jejich peněz.

Přístup k portfoliu v čase

Cílem portfolia Premium Assets není slibovat astronomické zisky s velkou fluktuací, ale spíše konstantní růst. Portfolio je složeno tak, aby dlouhodobě dosahovalo zajímavých zisků s co nejmenšími výkyvy – cílem je držet stabilitu růstového potenciálu investice. Věříme, že konstantní výkon je pro naše klienty důležitější než horská dráha. V dlouhodobém horizontu potom díky složenému úročení dosahujeme krásných výsledků.

Možnost osobní správy mimo SYM

Key Account Manager (KAM) je pro vás velkou přidanou hodnotou, protože máte vše na jednom místě. Už není potřeba se dovolávat 5 lidem, abyste si něco zařídili, nebo našli vhodné řešení na to, co vás zrovna trápí. Stačí jedno telefonní číslo. KAM s klientem projde jeho situaci a najde řešení – s tím mu pomůže celý tým holdingu a partnerských společností. Navíc soukromí našich klientů je pro nás velmi zásadní. KAM je pro klienty spíše takový parťák v budování majetku a úspěchu.

Návod na nákup portfolia

Uvědomujeme si důležitost práce s majetkem a budování aktiv, a zároveň, že to není to jediné, co naši klienti řeší. Našim klientům přinášíme zároveň určitou pohodu do života a pomoc v běžných záležitostech ať už osobních, nebo firemních. Kromě růstu klientova kapitálu chceme také, aby se mu lépe dařilo v životě jako takovém. Naším cílem je prostředí, ve kterém se budou všichni zlepšovat a růst společně.

Měsíční rebalancing, návrhy k úpravám

Klientem Premium Assets se může stát kdokoliv, fyzická i právnická osoba, která chce nadstandardní službu pro budování svého majetku a svěří nám do správy minimálně 3 500 000 Kč.

Konzultace ZDARMA

Klientem Premium Assets se může stát kdokoliv, fyzická i právnická osoba, která chce nadstandardní službu pro budování svého majetku a svěří nám do správy minimálně 3 500 000 Kč.

Dlouhodobost a diverzifikace

Jak to celé probíhá?

Kontaktujte nás
01
Zanalyzujeme Vaši situaci a nastavíme investiční cíl!
02
Sestavíme portfolio na míru
03
Pošleme hotové složené portfolio s návody a potřebným know-how
04

poradci výsledky často zkreslují, čísla ale nelžou!

A jak si vedeme?

Nejčastější chybou, kterou jsme u klientů viděli bylo, že investovali do jednoho fondu zaměřeného pouze na jeden trh a často jim chybělo širší rozložení portfolia. My si zakládáme na netradičním složení portfolia. Nechceme vytvářet univerzální řešení pro všechny, chceme spravovat majetek každému dle jeho aktuální situace. Cílem portfolia bude vždy jeho růst, je však potřeba nezapomenout na rizikovost. K portfoliu mladého člověka pak přistupujeme jinak než k portfoliu rentiéra.

397 %

celkové dosavadní zhodnocení

 9,1 %

anualizované roční zhodnocení ⓘ

„Anualizované zhodnocení je zhodnocení, které by investice nesla každý rok očištěné o složený úrok, který tvoří většinu výnosu na dlouhém horizontu.“

anualizované roční zhodnocení ⓘ

„Anualizované zhodnocení je zhodnocení, které by investice nesla každý rok očištěné o složený úrok, který tvoří většinu výnosu na dlouhém horizontu.“

evrerf
sym graf 11zon

*Poznámka – „Jedná se o modelový vzor našeho portfolia. Minulý vývoj a výnosy nejsou zárukou budoucích. Bitcoin a forexové strategie byly do portfolia zařazeny až 6.1.2021, kdy kapitalizace kryptotrhu dosáhla 1 bilion USD.“

evrerf

Individuálně dle vašich představ

Forma spolupráce

piggy bank tb
Žádné vstupní poplatky

Nesouhlasíme s platbou za vytvoření smluv, proto jsme se rozhodli jít proti proudu a nebereme si žádné vstupní poplatky z vaší investice. Některá portfolia jsou složená tak, že máme pouze malý podíl na zisku a ani žádné roční poplatky, tak jako pro klienty naší divize Premium Assets.

insurancerg
Diverzifikace

Diverzifikace je klíčová pro bezpečí portfolia. Rozložení rizika způsobem, že poradce sjedná 4 akciové fondy, nepovažujeme za diverzifikaci, kterou bychom chtěli chránit kapitál klienta. Portfolio rozdělujeme zejména na základě souvislostí mezi jednotlivými trhy, provázaností tříd aktiv, ekonomických cyklů a pečlivému navnímání klienta.

investment
Pravidelný přehled

S využitím našeho klientského portálu a pravidelných reportů přímo od našeho portfolio managera mají klienti pravidelný a úplný přehled o svých aktivech. My pak můžeme pracovat s jejich portfoliem jako celkem, a ne pouze kontrolovat výkonnost jednoho fondu.

Získejte ZDARMA tipy a triky, jak ušetřit peníze a investovat více!

Máte zájem o portfolio na míru? Napište nám!