SYM Portfolio | Cesta k finanční pohodě

SYM Portfolio | Záruka pokory k Vašim financím

Nechte si složit
vlastní portfolio!

V rámci portfolia Vám pomůžeme i k investičním nemovitostem.

evrerf
Graf kolacovy IV

Dlouhodobost a diverzifikace

Co přesně získáte ?

Sestavíme vám portfolio na základě našich historických zkušeností a ověřených strategií. Doporučíme vám ověřené obchodní partnery, se kterými se do investování můžete pustit. Následně vás s nimi v případě zájmu propojíme a pomůžeme vám s uvedením investiční strategie do praxe. Pokud se rozhodnete investiční strategii realizovat u nás v SYM, samozřejmě můžete! V rámci naší služby budeme portfolio pravidelně kontrolovat a přizpůsobovat aktuálnímu dění na trzích.

Proč si nechat udělat portfolio od nás?

Individuální přístup

Narozdíl od unifikovaného portfolia SYM portfolio si zakládá na individuálních potřebách, plánech, cílech každého klienta, kterých máme za úkol investičně dosáhnout. Po pečlivém navnímání vaší situace zpracujeme konkrétní řešení. Samozřejmě velkou výhodou je, že nejsme svázaní žádným prodejem produktů (sjednáním smluv) konkrétní společnosti, můžeme vám tedy najít opravdu to nejvhodnější pro vás. Nehrozí, že individuální portfolio by bylo pro všechny stejných pár fondů, jen s jiným rozložením, tak jak u většiny finančních poradců.

Co vše obsahuje vypracované portfolio?

Vypracované portfolio obsahuje hned několik důležitých částí:

  • Kompletní rozložení aktiv, investic a majetku
  • Popis účelu jednotlivých aktiv v portfoliu
  • Rozpis konkrétních investic a kde je realizovat
  • Popis vaší konkrétní situace, jak k portfoliu přistupovat v různých případech
  • Konkrétní ukázkové příklady, jak se zachovat k různým situacím s portfoliem
  • Příprava, vyhledání a koupě prvních investičních nemovitostí, které přímo vlastníte
  • Naše know-how, jak dlouhodobě tvořit majetek
  • Klient, který realizuje portfolio s námi, následně dostává pravidelný report, aktivní hlídání a management portfolia, klientský portál a každý kvartál společnou kontrolu, zda jdeme správnou cestou, nebo se něco třeba změnilo v situaci klienta.
  • Každý klient navíc od nás dostane dáreček.
Levnější než poplatky finančních poradců

Pokud se klient rozhodne realizovat portfolio s námi, nemáme žádné vstupní ani manažerské roční poplatky na investicích, tak jako finanční poradci. Bohužel, tak často platíte nejen velká % na začátku investování, ale potom i v průběhu každý rok. I z našich zkušeností, když jsme hledali další parťáky, tak jsme viděli, že nejčastější je 4 % vstupní poplatek a potom 1,5 % roční management fee. V takovém případě z investice 1 000 000 Kč zaplatíte na začátku, jen za podpis smlouvy hned 40 000 Kč a poté každý rok cca 15 000 Kč (1,5 % z celého objemu peněz, které ve fondu leží) a je jedno, zda se fondu daří, nebo 2 roky klesá. Naše služba je založená na skutečné skladbě portfolia, ne na podpisu smluv, ta se musí portfolio manažerovi zaplatit. Ale žádné takové poplatky u nás nemáme, proto je portfolio taky mnohem levnější. V případě, že klient chce realizovat portfolio s námi a získat následnou správu a všechny její výhody (níže rozepsáno) bereme si pouze 10 % ze zisku. Nic víc neplatí. To je nejférovější cesta, protože nás za správu platí až, když mu naše řešení vydělává.

Aktivní správa portfolia

Pokud se klient rozhodne portfolio realizovat s námi, tak jeho aktiva a majetek každý měsíc pečlivě zapisujeme a hlídáme v našem systému, zda jsme někde nedosáhli hranice, kdy je dobré portfolio zase zaktualizovat (tzv. rebalancovat). V takovém případě se spojíme s klientem, zjistíme, zda se něco nezměnilo, němá nějakou novou potřebu a dohodneme se na realizaci rebalancu portfolia. Pro klienty je potvrzení rebalancu velmi jednoduchý a rychlý proces, na pár kliknutí. Pro klienty, se kterými máme celé nemovitosti v jejich portfoliu, umíme pomoci i s jejich správou, údržbou, nájemníky, daněmi atd...

Pravidelný report a aktualizace

Klienti, kteří se rozhodnou realizovat portfolio s námi, od nás dostávají pravidelně každý kvartál report svých aktiv a vývoje portfolia. Zároveň s nimi v rámci reportu řešíme, zda se nezměnila jejich aktuální situace, abychom věděli, zda máme portfolio upravit dle nových potřeb.

Pro koho je SYM portfolio vhodné?

SYM portfolio je vhodné pro investory s kapitálem od 20 000 Kč měsíčně, nebo 500 000 Kč jednorázově. Do té doby, vám upřímně řekneme, nemá smysl platit kohokoliv a zbytečné poplatky. Pojďme se nejdříve propracovat k majetku, kdy má smysl aktivní správa. Pojďme cestou unifikovaného portfolia, které vám dáme zdarma a bez zbytečných poplatků vám přinese dlouhodobě nejefektivnější řešení, které poráží 90 % podílových fondů na světě.

Realizace portfolia

Portfolio je vytvořeno tak, že klient jej může realizovat s námi nebo i úplně bez nás. V případě realizace s námi mu samozřejmě pomůžeme a vytvoříme všechny potřebné dokumenty a nástroje. Navíc od nás poté má kompletní správu svého majetku včetně konzultací a reportů a to pouze za podíl 10 % ze zisku. V případě, že bude chtít realizovat portfolio sám, dostane od nás kompletní návody ke všem institucím, kde si portfolio zrealizuje sám.

Dlouhodobost a diverzifikace

Jak to celé probíhá?

Potkáme se na úvodní schůzce
1
Na základě analýzy vám vytvoříme individuální investiční portfolio
2
Představíme vám portfolio i se všemi návody a klientským portálem
3
Pomůžeme Vám s realizací portfolia
4
Nákup Vašich prvních investičních nemovitostí
5
Každý kvartál dostanete přehledný report
6

poradci výsledky často zkreslují, čísla ale nelžou!

A jak si vedeme?

Nejčastější chybou, kterou jsme u klientů viděli bylo, že investovali do jednoho fondu zaměřeného pouze na jeden trh a často jim chybělo širší rozložení portfolia. My si zakládáme na netradičním složení portfolia. Nechceme vytvářet univerzální řešení pro všechny, chceme spravovat majetek každému dle jeho aktuální situace. Cílem portfolia bude vždy jeho růst, je však potřeba nezapomenout na rizikovost. K portfoliu mladého člověka pak přistupujeme jinak než k portfoliu rentiéra.

406 %

celkové dosavadní zhodnocení

 8,5 %

anualizované roční zhodnocení ⓘ

„Anualizované zhodnocení je zhodnocení, které by investice nesla každý rok očištěné o složený úrok, který tvoří většinu výnosu na dlouhém horizontu.“

anualizované roční zhodnocení ⓘ

„Anualizované zhodnocení je zhodnocení, které by investice nesla každý rok očištěné o složený úrok, který tvoří většinu výnosu na dlouhém horizontu.“

evrerf
sym graf 11zon

*Poznámka – „Jedná se o modelový vzor našeho portfolia. Minulý vývoj a výnosy nejsou zárukou budoucích. Bitcoin a forexové strategie byly do portfolia zařazeny až 6.1.2021, kdy kapitalizace kryptotrhu dosáhla 1 bilion USD.“

evrerf

Individuálně dle vašich představ

Forma spolupráce

piggy bank tb
Žádné vstupní poplatky

Nesouhlasíme s platbou za vytvoření smluv, proto jsme se rozhodli jít proti proudu a nebereme si žádné vstupní ani roční manažerské poplatky z vaší investice. Portfolia jsou složená tak, že za veškerou následnou správu, reporting a rebalancing máme pouze malý podíl ze zisku. To je za nás nejférovější cesta.

insurancerg
Diverzifikace

Diverzifikace je klíčová pro bezpečí portfolia. Rozložení rizika způsobem, že poradce sjedná 4 akciové fondy, nepovažujeme za diverzifikaci, kterou bychom chtěli chránit kapitál klienta. Portfolio rozdělujeme zejména na základě souvislostí mezi jednotlivými trhy, provázaností tříd aktiv, ekonomických cyklů a pečlivému navnímání klienta.

investment
Pravidelný přehled

S využitím našeho klientského portálu a pravidelných reportů přímo od našeho portfolio managera mají klienti pravidelný a úplný přehled o svých aktivech. My pak můžeme pracovat s jejich portfoliem jako celkem, a ne pouze kontrolovat výkonnost jednoho fondu.

To vše nyní pouze za 24 990 Kč

Získejte ZDARMA tipy a triky, jak ušetřit peníze a investovat více!

Máte zájem o portfolio na míru? Napište nám!