O nás

Náš příběh

Jak to vlastně začalo?

Money mají být také nástrojem k budování možností. Jsme skupina investorů, kteří na svých začátcích chtěli rozmnožit svůj majetek, investovat své peníze, aby si vybudovali další aktiva a hledali jsme možnosti, hledali jsme schopné poradce, kteří by se nám o peníze aktivně a smysluplně starali. Bohužel nás nikdo nepřesvědčil ať už znalostmi, nebo tvrzením, že toto je nejlepší řešení pro všechny a ať své peníze necháme 20 let ve fondu, který má nakoupené jen akcie, nebo dokonce v kombinaci s dluhopisy v 1 podílovém listu. A tak… jsme se začali učit, vzdělávat se, zjišťovat si informace, abychom mohli své peníze spravovat sami. Po roce intenzivního studia nás napadlo, že lidí, jako jsme my, je určitě více, a jelikož jsme cítili tu zodpovědnost, založili jsme první společnost z dnes již holdingu Save Your Money.

Přidej se k nám!

Kariéra v holdingu SYM

Když jsem chtěl začít pomoci ostatním s tím, co jsem se naučil, nevěděl jsem jak na to, věděl jsem jen, že to může být skvělá služba pro všechny, aby si také vybudovali větší aktiva. Pokud to tak máš i ty, nebo jsi zkušený z oboru a chceš se posunout vpřed, rozvíjet smysluplnou a kvalitní službu a přidat se do energického kolektivu progresivně smýšlejících lidí, pak ti rádi pomůžeme a ty můžeš pomoci nám!

Stačí nám napsat, nebo zavolat. Dáme si spolu kafe, nebo třeba snídani, představíš se nám a my ti představíme naši vizi a náš kodex.

Pokud tě baví peníze, trhy, nebo obchod určitě něco najdeme. Rádi přijmeme i zapálené obchodníky, ovšem čistě obchodník u nás nebude vytvářet portfolia klientům, ale bude mít v týmu někoho, kdo mu s tím pomůže. Nebudeme dělat z obchodníků správce portfolií, takto fungují finančně poradenské MLM, kde se z poradce dělá prodejce smluv. Starat se lidem o peníze, není o prodeji produktů a fondů, je to velká zodpovědnost. 

Musíš mít hlavně chuť makat! Budeš se hodně učit, i my se furt vzděláváme. Být hodně zodpovědný a čestný. Zbytek se už naučíš, neboj.

Práce u nás je dosti různorodá. Od skvělé práce s klienty, vzdělávání se, přes různé analýzy, management týmu, obchodní jednání až po samotnou správu majetku. Každý se může zapojit.

Naším klientem může být témeř kdokoliv, kdo chce zlepšit svoji finanční situaci, kdo chce vybudovat, nebo ochránit svůj majetek, či se stat nezávislým na své pracovní době. Nejčastěji jsou našimi klienty manažeři, obchodní zástupci a ředitelé různých podniků.

Kdo za společností stojí

Pojďme se seznámit

david
David Klein
CEO
SYM Holding a.s.
Lukáš Tyc
Lukáš Tyc
COO & Business Consultant
SYM Holding a.s.
Snímek obrazovky 2022-10-24 v 14.33
Lukáš Křivka
Portfolio manager
SYM Holding a.s.

It’s time to Invest. Your. Money.

Jsi dynamický, nebo konzervativní investor?