Náš příběh

Jak to vlastně začalo?

Peníze mají být nástrojem k budování možností. Jsme skupina investorů, kteří na svých začátcích chtěli rozmnožit svůj majetek, investovat své peníze, aby si vybudovali další aktiva. Hledali jsme možnosti a schopné poradce, kteří by se nám o peníze aktivně a smysluplně starali. Bohužel nás nikdo nepřesvědčil ani znalostmi ani navrhovanými řešeními. Tvrzení, že tohle je nejlepší postup pro všechny, a že své peníze máme nechat ležet 20 let ve fondu, který má nakoupené jen akcie, nebo dokonce ještě v kombinaci s dluhopisy v 1 podílovém listu, nás jen usvědčili v tom, že toto není cesta. A tak… jsme se začali učit, vzdělávat se, zjišťovat si informace, abychom mohli své peníze spravovat sami. Po roce intenzivního studia nás napadlo, že lidí, jako jsme my, je určitě více. Jelikož jsme s nabytými znalostmi cítili zodpovědnost situaci řešit, založili jsme první společnost z dnešního holdingu Save Your Money.

Přidej se k nám!

Kariéra v holdingu SYM

Když jsem začínal, nevěděl jsem jak na to. Na základě svých osobních zkušeností a našeho studia jsem ale věděl, že to může být skvělá služba pro klienta. Chtěl jsem vytvořit službu, která klientovi opravdu pomůže. Službu, která nebude pouze hon na co nejvíce podepsaných smluv a co nejvíce jednorázově posbíraných provizí. Hlavním motivem bylo vybudovat klientům aktiva a tím větší finanční stabilitu do jejich života. Máš to tak i ty? Jsi zkušený mazák z oboru a chceš se posunout vpřed? Pokud ano a chceš rozvíjet smysluplnou, kvalitní službu, která má klientovi hlavně pomoci a přidat se do energického kolektivu progresivně smýšlejících lidí, pak tě rádi uvítáme do našeho týmu!

Stačí nám napsat, nebo zavolat. Dáme si spolu kafe, nebo třeba snídani, představíš se nám a my ti představíme naši vizi a náš kodex.

Pokud tě baví peníze, trhy nebo obchod si tu správně. Pokud máš zápal, chuť se učit a dělat něco, co je smysluplné a má přesah, určitě něco najdeme. Rádi přijmeme obchodníky, kteří však u nás nevytvářejí portfolia klientům. Ty vytváří správce portfolií. Neděláme z obchodníků povrchové všeznalce. Takto fungují finančně poradenské MLM, kde se z poradce dělá prodejce smluv. Starat se lidem o peníze, není o prodeji produktů a fondů, ale o porozumění a zodpovědnost za dlouhodobou tvorbu aktiv klienta.

Prvním předpokladem je 18 let a minimálně maturita. Dále musíš mít chuť makat! Budeš se hodně učit, i my se furt vzděláváme. Být hodně zodpovědný a čestný. Zbytek se už naučíš, neboj. 

Práce u nás je dosti různorodá. Od skvělé práce s klienty, vzdělávání se, přes různé analýzy, management týmu, obchodní jednání až po samotnou správu majetku. Každý se může zapojit.

Naším klientem může být téměř kdokoliv, kdo chce zlepšit svoji finanční situaci. Každý, kdo má zájem vybudovat, nebo ochránit svůj majetek a stát se nezávislým na své pracovní době.

Kdo za společností stojí

Pojďme se seznámit

david
Bc. David Klein
Founder & CEO
SYM Holding a.s.
Lukáš Tyc
Lukáš Tyc, MSc.
Business Director
SYM Holding a.s.
Snímek obrazovky 2022-10-24 v 14.33
Lukáš Křivka, MSc.
Portfolio Manager
SYM Holding a.s.

It’s time to Invest. Your. Money.

Jsi dynamický, nebo konzervativní investor?